اولین دوره آزمون های آزمایشی تافل پرایمری (Primary Step 1 & 2) در شرق تهران در موسسه سرواندیشان آفتاب در تاریخ شنبه ۱۳۹۸/۰۵/۱۹ با موفقیت انجام شد.

دانش آموزان آرتین رامتین ، آرتین جوادی ، علی سویزی که از دانش آموزان دبستان سرواندیشان آفتاب می باشند در این آزمون با نمرات عالی قبول شده اند.

آزمون TOFEL Primary ، مخصوص کودکان و نوجوانان در مهارت خواندن و شنیدن است و برای اولین بار آزمون اصلی تافل پرایمری  ، در شرق تهران در دبستان سرواندیشان آفتاب در روز سه شنبه ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ برگزار خواهد شد.

 آزمون تافل پرایمری یک آزمون کاغذی برای سنجش درک مطلب خواندن، درک شنیداری، صورت و معنای زبانی است.

مزایای آزمون تافل پرایمری:

  1. ارزیابی کیفی آموزشی
  2. آنالیز زبان آموز و یافتن نقاط قوت و ضعف
  3. ارائه کتب و مطالب کمک اموزشی با توجه به نمره و علاقه مندی هر زبان آموز به صورت فردی پس از آزمون در سایتLexile
  4. مدرک با اعتبار بین المللی در سنین کودکان و نوجوانان
  5. ثبت نام کالج ها مناسب افرادی که قصد مهاجرت دارند.

مطالبی راجع به آزمونهای تافل پرایمری:

آزمون های تافل پرایمری برای دانش آموزان بالای ۸ سال در نظر گرفته شده است . این آزمون ها بینشی واقعی از مهارت های ارتباطی انگلیسی دانش آموزان ارائه می دهد که در گرفتن بهترین تصمیمات و راهنمایی در مسیر موفقیت به شما کمک می‌کند.

آزمون تافل پرایمری در حال حاضر در بیش از ۵۰ کشور در سراسر دنیا در دسترس است.

باتوجه به تاریخچۀ طولانی و قابل اطمینان آزمون تافل، آزمون های تافل پرایمری برای آزمون زبان از به روزترین شیوه ها استفاده می کنند که برای اهداف مورد نظرشان قابل قبول، قابل اعتماد و معتبر هستند.

علاوه براین، نمرات تافل پرایمری با سطوح CEFR تطابق داده می شوند تا موفقیت را با توجه به استاندارد بین المللی بسنجند و درک عمیق تری از سطوح مهارت انگلیسی دانش آموزان ارائه دهند.