سلام!
_

درباره آفتاب

پرورش مقدم بر آموزش

 
 

 

 

اولین محل مهد کودک آفتاب در یک طبقه و فقط دارای چهار کلاس آموزشی در فضای بازی و حیاط بود؛ولی به لطف خدا بعد از گذشت یکسال خدمات مهد کودک با اقبال فراوان روبرو شد و این محل پاسخگوی مراجعین نبود. به همین خاطر کار خود را در یک فضای بزرگتر و با تعداد کلاس های بیشتر ادامه داد.

از همان ابتدا مهد کودک هدف خود را خدمت رسانی در سه بعد کودک و خانواده و همچنین فرهنگ سازی در زمینه آموزش قبل از دبستان بود.

این امر منوط به افزایش فرهنگ عمومی در زمینه آموزشی قبل از دبستان و آگاهی خانواده در مورد فرزند پروری است.

مهد کودک در سال اول فعالیت خود بسیار خوش درخشید چرا که شیوه های نوین را برای جذب کودکان به مهد کودک به اجرا در آورده بود از جمله اینکه :

  • مهد کودک توضیحات کافی در مورد نحوه کار و فعالیت آموزشی مجموعه به کودک را برای خانواده ها در هنگام ثبت نام ارائه می کرد.
  • کودکان و خانواده ها به هنگام مراجعه ، اجازه مشاهده محیط مهد کودک را داشتند و همین مساله باعث افزایش اعتماد کودک و مادر به مهد می شد (چنانچه هنوز هم همین روش برقرار است )
  • مادران فرصت داشتند تا یک ماه در کنار فرزند خود باشند تا فرزندان جذب مهد کودک شود و در این مدت از مشاوره های تخصصی در مورد رفتار با کودک نیز برخوردار شوند.
  • مهد کودک آفتاب با هدف رشد همه جانبه کودکان قصد دارد با ارزیابی کیفی 3 ماه یکبار ،علاوه بر شناسایی استعدادها و هوش برتر کودکان ، نقاط ضعف کودکان را شناسایی و به خانواده های جهت رفع آنها اعلام می نماید.
 
 

 

 

8معلمان کارشناس
21سال تجربه ( از 1380)
1214خانواده خوشحال ( از 1380)
15جوایز دریافتی
اعضا
_

آشنایی با معلمان کارشناس موسسه

ما حرفه ای هستیم و با هم کار می کنیم

_

مایک کینگ من

موسس شرکت، مدیر

رز نیاگارا

مدیر کودکان

آنا کیدمن

مدیر پیش دبسانی

ساراجکسون

مدیر پشتیبانی

همکاران
_

لوگوی همکاران موسسه

همکاران و شاخه های دیگر در آمریکا

_